Przejdź do treści
tu-zamieszkam.pl

· Przetargi według regionu

Województwo wielkopolskie

Ogłoszenia o sprzedaży gminnych działek, lokali i terenów inwestycyjnych dla regionu: województwo wielkopolskie. Porównaj cenę wywoławczą, wadium, termin i aktualny status przetargu.

· Profil regionu

Ogłoszenia
1
wszystkie po terminie
Cena za m²
120 zł/m²
Najbliższy termin
brak aktualnych
Najczęstszy rodzaj
Działka inwestycyjna

Dane policzone z ogłoszeń w tym regionie; odświeżają się przy każdej aktualizacji katalogu.

W tym województwie nie ma obecnie przetargów oczekujących na rozstrzygnięcie. Zakończone ogłoszenia pozostają w archiwum poniżej.

Statusy wyliczamy z terminów podanych w ogłoszeniach — stan na 5 września 2026.

· Po terminie

Archiwum — województwo wielkopolskie

  • · Działka inwestycyjna — gmina Brzozowy Las (woj. wielkopolskie)

    Teren inwestycyjny 3 480 m² przy drodze wojewódzkiej — Brzozowy Las

    Działka usługowa z bezpośrednim zjazdem z drogi wojewódzkiej. Przetarg pisemny — oferty w zamkniętych kopertach, kryterium: cena.

    ZakończonyI przetarg pisemny nieograniczonyOgłoszenie poglądowe
    Cena wywoławcza
    417 600 zł
    120 zł/m²
    Powierzchnia
    3480 m²
    Termin przetargu
    24 sierpnia 2026

Zastrzeżenie: tu-zamieszkam.pl nie jest organizatorem przetargów. Przed wpłatą wadium zweryfikuj warunki i terminy w ogłoszeniu źródłowym gminy.